Ömer Faruk Erin - eniyihekim.com
LAZER EPİLASYON
Anasayfa / Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

ALEXANDRİTE VE ND-YAG LAZER’ İ EŞ ZAMANLI ATIM YAPABİLEN TEK CİHAZ

Hastalar tarafından en rağbet gören lazer çeşidi olan Alexandrite’ın kısa sürede sonuç vermesi, ağrısı en az olması ve hızlı olması bu tercihin en büyük sebepleridir. Cihazda bulunan hava soğutma sistemi epidermisi koruyarak hem yanık riskini hem de acıyı en aza indirir ve bu sayede komplikasyon gelişmesini önler. Nd:Yag lazer ise hem damar hem epilasyon hem de cilt gençleştirmede kullanılan bir çeşit lazerdir. Son yıllarda onikomikozis yani lazerle tırnak mantarı tedavisinde de FDA onayı almıştır. Cihaz eğer 1 milisaniye altında atış yapabilirse bu sayede kullanımı efektiftir.

 
Duetto mix atım lazerde ise piyasada bulunan kombine lazerlerden farklı olarak bu iki dalgaboyu hem tek tek seçilerek hem ardışık olarak yani atış pedalına basınca önce Alexandrite ardından Nd:Yag dalgaboyunu atarak, hem de eşzamanlı olarak yani her iki dalgaboyunu her bir pedala basışta beraber atarak yeni bir dalgaboyu oluşturur. Eszamanlı atımlar epilasyonda kullanılır amaç kıl kökünü kümülatif olarak ısıtıp daha etkili sonuç almaktır.
 
Farklılaşmak, yaz-kış epilasyon yapabilmek. Gri ve beyaz renkli tüylerde bile sonuç almak artık imkansız değ
 
Duetto lazer teknolojisi eşsizdir!
 
Varisler günümüzde bir çok insanın ortak sorundur. Çoğunlukla ayak bileklerinde ve bacaklarda oluşurlar. Ayrıca vücudumuzun diğer bölgelerinde de görülebilmektedirler. Varisler bazen şişer, ağrı ile kendini gösterir, kaşınır ve hassasiyet yaratır. Kanama şikayetine de neden olabilirler.
 
NdYAG lazer ince varis ve damarların giderilmesinde de kullanılan bir kısa sürede sonuç vermesi, ağrısı en az olması ve hızlı olması bu tercihin yöntemdir. Son yıllarda artarda her iki tip lazeri de uygulayabilen atım en büyük sebepleridir. Cihazda bulunan hava soğutma sistemi epidermisi teknolojisine sahip cihazların geliştirilmesiyle uygulama başarısı artmış koruyarak hem yanık riskini hem de acıyı en aza indirir ve bu sayede ve yan etkiler azalmıştır. NdYAG lazer yaz mevsiminde ve yüz bölgesinde komplikasyon gelişmesini önler. Nd:Yag lazer ise hem damar hem çekinilmeden kullanılabilir.
 
ENDİKASYONLAR:
- Epilasyon
- Vasküler tedaviler(damar tedavileri) 
- Leke tedavileri - Cilt yenileme 
- Onikomikoz (tırnak mantarı)
 


info@omerfarukerin.com

Bizi Arayın
0(502) 502 02 12

Sizi Arayalım
Ömer Faruk Erine Sor?

Ad Soyad
 
Telefon
 

Ad Soyad
 
E-Mail
 
Telefon
 
Mesaj
 
cheap air jordans|pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap air max| cheap sneakers|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans|cheap jordans