Ömer Faruk Erin - eniyihekim.com
HAKKIMIZDA
Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Tarih boyunca insanların daha iyiye ve daha güzele ulaşma isteği hep varolagelmiştir. Kimi Zaman bu istek toplumların sanatsal üretimlerine yansımış ve bugün bile gıpta ile baktığımız muhteşem sanat eserlerinin ortaya çımkasına yol açmıştır. Günümüz dünyasında tıp ve bilimdeki bu gelişmeler, insanlığın daha güzele ulaşma isteğinin, insan üzerinde uygulanabilme şansının yakalanmasına vesile olmuştur. İşte giderek gelişen ve aslında toplumsal bir talep karşısında bilimin öncülüğünde bir cevap olabilme amacı güden estetik cerrahi, tüm dünyada olduğu bizim ülkemizde de oldukça rağbet görmüş, yükselen bir trend haline gelmiştir.

 
Dönemsel olarak, daha güzele ulaşma çabaları; yapay,doğallıktan uzak sonuçlar doğurmuş olsada, günümüz estetik anlayışının; doğal, sağlıklı, kendiyle barışık bireyler yaratma iddiası olduğunu söylemek belki de en doğru tanım olacaktır. Gözardı edilmemesi gereken bir diğer konuda, çoğu estetik uygulamaların, esasında, varolan veya sonradan deforme olan yapıların mümkün olduğu kadar orjinal haline getirilip tekrar doğal görünümüne kavuşturulmasıdır. Örneğin: bir burun ameliyatında amaç sadece burnun şekli olmamalı, hastanın rahat nefes alabilmesi sağlanmaldıır. Oldukça rahatsız edici bir durum olan göğüs büyüklüğünde, ameliyat sonrası hastanın bel ve omuz ağrıları düzelmekte, oldukça konforlu bir yaşam standardı elde edilmektedir. Tüm bu etkenlerin yanında, günümüz dünyasında, yoğun iş hayatı, ve zaman kısıtlılığı nedeni ile ameliyat sonrası nekahat dönemleri yeni teknik ve uygulamalar ile oldukça kısaltılmış, daha konforlu ve minimal invazif girişimler olarak adlandırdığımız müdahalelerin ortaya çıkmasına neden olmuştur.
 
Artık hastalarımızın günlük yaşam akışlarında hiçbir değişiklik yaratmaksınız, oldukça etkili ve sonuç alıcı girişimler olan botox, PRP, dolgu yüz askılama, cilt gençleştirme vb.. gibi uygulamaları güvenli bir şekilde uygulayabilmekteyiz. Estetik cerrahide bu gelişmeler karşısında maalesef bu işin suistimalini yapan, tamamen sağlıksız koşullarda ve hiçbir ehliyeti olmadan, denetim dışı, insan sağlığını tehdit edercesine, bu işin suistamalini yapan çevrelerde varola gelmiştir. Bilinmeli ki insan vücudu üzerinde tasarruf yetkisi sadece alanında uzman hekimlere verilmiştir.
 
İşte tüm bu nedenlerden dolayı, Batman'ımıza modern, sağlığı önceleyen, son bilimsel veriler ışığında bu alandaki tüm yenilikleri uyguladığımız, profesyonel ekibimiz ve modern cihazlarımızla ORC Estetik olarak hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Opr. Dr. Ömer Faruk ERİN

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

 
 


info@omerfarukerin.com

Bizi Arayın
0(502) 502 02 12

Sizi Arayalım
Ömer Faruk Erine Sor?

Ad Soyad
 
Telefon
 

Ad Soyad
 
E-Mail
 
Telefon
 
Mesaj
 
cheap air jordans|pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap air max| cheap sneakers|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans|cheap jordans